Blíži sa čas Vianoc a my sme pre Vás pripravili článok s pätnástimi nápadmi na darčeky,  ktoré potešia Vašich blízkych nielen svojou užitočnosťou, ale poskytnú Vám aj dobrý pocit, vďaka ich šetrnosti k životnému prostrediu.

Kuchyňa

Kôš na bioodpad – Vďaka elegantnému retro dizajnu sa Vám perfektne hodí do kuchynského priestoru ako šikovný pomocník. Vo vrchnáku je vsadený uhlíkový filter, ktorý zabezpečuje, aby sa do Vašej kuchyne nedostal žiadna nežiaduca vôňa.

Kreatívna sada na pečenie – Niet lepšieho darčeka na Vianoce ako táto súprava na pečenie. Obsahuje tridsaťdeväť dielov, ktoré sú určené na pečenie, zdobenie a aj zabalenie. Vaše vianočné perníky nikdy nebudú chutiť lepšie! Ručne robené.

Eko obedár – S eko obedárom sa už nemusíte báť, že sa do Vášho jedla dostanú škodlivé látky z plastových krabičiek. Je praktický vďaka svojim vlastnostiam, ktoré umožňujú skladovanie jedla v chladničke bez straty svojej kvality, umývanie v umývačke a taktiež vďaka svojmu zloženiu si môžete jedlo prihrievať v mikrovlnke.

Záhrada

Pestovací set – Či už do bytu, domu alebo na záhradu tento kvalitný pestovací set poteší každého. Svojím tvarom sa hodí aj ako doplnok do vermikompostéru.

Krhlička – Svojim jednoduchým dizajnom je nielen užitočná na polievanie Vašich rastlín, ktoré to ocenia, ale perfektne sa hodí aj ako dizajnový doplnok.

Nádoba na pestovanie – Vhodná do bytu ale aj na vonkajšie používanie. Vďaka vermikopostéru spracujete kuchynský bioodpad, s ktorým následne môžete ekologicky prihnojovať zeminu v nádobe. Vaše rastliny Vám to vrátia!

Pre ňu

Jutová podložka na jógu – Doprajte svojmu telu príjemný zážitok s jutovou podložkou. Vďaka juta vláknam je podložka stabilná a odolná. Je vhodná na ručné umývanie, čím zaručíte jej dlhšiu trvácnosť.

Odličovacie tampóny – Znovu použiteľné tampóny na odličovanie potešia každé dievča alebo ženu!  Látky, z ktorých sú tampóny vyrobené zaručujú jemnosť a trvácnosť. Použitie je veľmi jednoduché tak ako ich pranie.

Šumivá bomba do kúpeľa – Po náročnom dni je vaňa pre Vás ako stvorená! Tak prečo si nedopriať ešte väčšiu regeneráciu so šumivými bombami do kúpeľa? Romantická ruža je vhodná na regeneráciu pokožky, nespavosť a odstránenie stresu.

Pre neho

Holiaci strojček so stojanom – Vďaka pevnej konštrukcií Vám padne do ruky ako uliaty! Holiaci strojček je primerane ťažký pre detailné holenie. Súčasťou balenia je aj žiletka, ktorú keď budete pravidelne meniť, holiaci strojček Vám vydrží aj desaťročia.

Obal na notebook – Elegantný, praktický a hlavne ekologický! Potešte Vášho milého s kvalitnou talianskou výrobou, ktorú ocení či už v pracovnom tak aj domácom prostredí.

Prírodné mydlo na holenie – Prírodné mydlo na holenie osviežuje pokožku, hydratuje ju a zaisťuje ľahké kĺzanie čepele pre pohodlné holenie. Už sa nemusíte báť začervenaných bodiek po holení!

Pre detičky

Cumlík z prírodného kaučuku – Zloženie sosáku je vyrobené zo stopercentného kaučuku, ktorý zaručuje jeho trvácnosť, jemnosť a mäkkosť. Vaše dieťatko bude pokojné aj vďaka tvaru pripomínajúcemu bradavku matky odklonenú od tváre dieťatka, čím môže pokožka okolo úst dýchať.

Nerezová dojčenská fľaška – Časť fľašky z nerezovej ocele Vám zaručí jej doživotnú záruku a s náustkom sa nemusíte báť, že by sa do jej obsahu dostali nechcené látky vďaka najkvalitnejším prírodným materiálom. Fľašku môžete využiť aj ako pohárik na príkrmy.

Klobúčik s UV ochranou – Musíme si chrániť to, čo milujeme a k tomu Vám dopomôže klobúčik s UV ochranou, ktorý zabezpečuje najväčšiu ochranu pred slnkom pre odevy. Klobúčik sa skladá z ľahkej 100% bavlny, ktorá chráni nielen Vaše dieťatko ale aj životné prostredie.

close

Pexeso ZADARMO!

Prihláste sa na odber a získajte pexeso zadarmo!

Ekologické pexeso od nás pre Vás.

Pexeso Vám odošleme na mail.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *